1. Görev alacak arkadaşlar arıyoruz.. Detaylar için tıklayınız.

800-900 Lira Civarı Telefon Aramaktayım. Önerilerinizi Bekliyorum.

Konusu 'Cep Telefonları' forumundadır ve Sky tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Sky
    Yorgun

Sky Fenerbahçe

Iyi akşamlar. 800 900 lira civarı kamerası sesi güzel olan (mümkünse Nokia olmasın) telefon aramaktayım. Çok kararsızım. Sizin önerileriniz nedir?
  2. Serhat Tavuz
    Çok Yoğun

Serhat Tavuz Fenerbahçe

hTc Evo 3D var fazlasıyla seni tatmin edebilecek bir telefon 1000-1050 tl arası çok rahat bulabilirsin fakat aşıyor biraz bütçeni.
    Kamerası 2x 5 mp arkada ve önde 2 mp olması lazım bir kamerası var.
    3D'si en iyi olan telefon diyebilirim piyasadakilere göre fakat fazla da tutulmadı bu 3D telefonlar onu da belirteyim.
  3. bogachanyazgan
    Bilge

bogachanyazgan Fenerbahçe

4. JaggerMeisteR
    Bilge

JaggerMeisteR Sessiz

Kesinlikle android isletim sistemi olan bi telefon al. Marka onerisi istersen HTC den sasma derim.

bkz : HTC Desire
    HTC Sensetion
    HTC One Series(V,X)
    HTC Desire HD de izliyecegin filmler, televizyonda izleyemezsin... ekran kalitesi muhtesem
  5. Samsung wonder al ben kullaniyom cok memnunum
  6. Zeytin
    Şeffaf

Zeytin Galatasaray Bursaspor

Net olarak modelini söylemem ama Samsung'un güzel telefonları var Samsunglara göz atmanı öneririm billllader.
  7. senin seçimin tabiki ama aklında yoksa sakın bogaça uyup da blackberry alayım deme :) blackberry'lerde genel olarak baglantı sıkıntısı yaşanıyor diye biliyorum ben yanlış da olabilir. arkadaşların da dedigi gibi android işletim sistemi olan bi telefon al.önceligi Samsung'a ver derim HTC de olabilir senin zevkine göre.Ben Samsung Galaxy S2 kullanıyorum fazlasıyla memnunum :)
  8. bogachanyazgan
    Bilge

bogachanyazgan Fenerbahçe

BlackBerryMessenger
  9. Peki Boğaçhancım.
  10. Cnr
    Züppe

Cnr

IPhone Alacan Her Derde Deva : )
    Sora ekliycen benim repo'yu gel keyfim gel :p
    NightWolfy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş