Resurrection 83 Warrior Çeşitliliği Sizce Hangisi ?

Konusu 'Genel Muhabbet' forumundadır ve xkral tarafından 22 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

?

Sizce Hangisi ?

1. 1-83 Attack ,55 Defense,10 master

oy sayısı 20
    54.1%
  2. 2-83 attack,50 defens,10 master,5 posion

oy sayısı 11
    29.7%
  3. 3-83 Posion,55 Defense,10 master

oy sayısı 3
    8.1%
  4. 4-70 Attack,75 Posion,3 master

oy sayısı 2
    5.4%
  5. 5-70 Attack,75 Defense,3 master

oy sayısı 1
    2.7%
  1. xkral

xkral
    Enerjik
    Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    586
    Sunucu:
    Dies
    Clan:
    FriendShip
    Nick:
    QuaLityHeLL
    Bildiğimiz üzere serverdaki warriorların %80 Hell blade skili ile oynuyorlar.Peki ya hiç bu işe farklılık katmayı düşündünüz mü?

1-83 Attack ,55 Defense,10 master
    >Faydaları>80 Skili seri şekilde atıyor.Descent Skill avantajı ,%25 def arttırma,%10 anti koruma

2-83 attack,50 defens,10 master,5 posion
    >Faydaları>80 Skili seri şekilde atıyor.Posionda str kullanabilme avantajı,%10 anti koruma

3-83 Posion,55 Defense,10 master
    >Faydaları>75 skili 20 sn %20 attack arttırma ortalama 500 kadar artıyor.(atağınıza oranla),
    Hp booster skili,Manayı hp ve hp yi mana çevirme skill avantajları,70 Skili seri R vurma avantajı,%10 anti koruma,descent skili avantajı
    >Zararları>Config Skili yeme olasılığı,Battle Cry Skilindeki 5 Sn Geç Dolma.

4-70 Attack,75 Posion,3 master
    >Faydaları>70 Skill vurmak (80 hell blade oranla 100 ap az vuruyor,fakat 80 skilinden daha az mana yiyor.)Berserkingteki 75 skili %20 attack arttırma avantajı.(Burdaki avantaj config gibi bir sıkıntıdan kurtuluyoruz.)Hem az mana iyi bir skil,Hemde 75 skili ile atağı %20 arttırma avantajı,70 Skili seri r vurma avantajı.
    >Zararları>Defense skiline veremediğimiz için defin az olması.Anti koruma açamamak,Descent Skilini kullanamamak.

5-70 Attack,75 Defense,3 master
    >Faydaları>70 Skili kullanma avantajı(az mana yer hellblade oranla 100 attack az vurur),Defense yuksek def avantajı.Ve en beklenen 75 Skili 3 lu def basabilme avantajı.1.400 civari Defensi olan bir warirorda 4 k def yapıyor.(denedim)
    >Zararları>3 lu def basıldıgında karekter hızı dusuyor ice yemiş gibi oluyorsunuz.Ama defens 4 k oluyor.3 lu def skili 3 sn gecikme oluyor.Pek sıkıntı yaratıcagını dusunmem.

Xkral farklı ile hepsini tek tek kendi bilgilerimle yazdım.Benim bildiğim 5 seçenek var.Önümüzde hepsinin birbirine özel avantajları yanı sıra dezavantajları var.Seçim sizin.
  2. PEYN1R

PEYN1R
    Kafası İyi
    Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    93
    4-5 pek iyi değil gibi ben 1-3 arasında kararsızım
  3. Beyfendi

Beyfendi
    Katil Ruhlu
    Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    475
    Sunucu:
    BrothersOnline
    Clan:
    DestinationSunshine
    Nick:
    Siquilachi
    bende kendi deneyimlerimi anlatayım Warrior bir pk da en son attack yapılacak kişidir o yüzden 83 Posion 60 attack vermeyi tercih ederim Battle Cry skilinde config veya süre dolması durumunda direk 60 skilli ile attack kesmeden çok zevkli oluyor 5 de mastere veriyoruz ben hep bu şekilde oynadım çokda memnunum açıkcası
  4. xkral

xkral
    Enerjik
    Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    586
    Sunucu:
    Dies
    Clan:
    FriendShip
    Nick:
    QuaLityHeLL
    Buda mantıklı ,daha güzel şeyler cıkıcaktır eminim :)Dedigin gibi posion bir wariror nerden baksan 9 raptorlu bir adam berserkign olunca 10 raptorlu bir adamdan fazla vuruyor torment attımı zaten kimse duramıyor.
  5. Beyfendi

Beyfendi
    Katil Ruhlu
    Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    475
    Sunucu:
    BrothersOnline
    Clan:
    DestinationSunshine
    Nick:
    Siquilachi
    tek sıkıntı defansa hiç vermediğimiz için battle cry basınca zaten az olan defanstan 300 daha çalıyor olması ws için kesinlikle tavsiye ETMİYORUM ama parti ile gezerken harika bir skill dağılımı diyebilirim config atıyorlar possioncusun die direk 60 skilli ile dalıyorsun pat küt adamlar şaşırıyor :)
  6. DontocForDie

DontocForDie
    Kaçık
    Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    605
    Clan:
    HarmaN
    Nick:
    DontTouchOrDie
    cok güzel 83 skili ama itemli isen vede clan cizgisi sende ise her priest tekten config atıyo 3 gün oldum daha sonra bıraktım :D kücülme topu felanda fayda etmiyo adam direk sana yapıştırıyo. ayrıca beyfendi bi yorum yapmış . 60 skili açıp öyle oyna demiş ona acıklık getiriyim. şuanda diesde çogu clan tp magesiz oynuyo torment + z den gitme gibi bi mantık geldi serwere kim gelirse yapıştırıyolar . onun için şuanki cz de bu skilin işe yarıyıcagını zannetmiyorum.ama ol dene derim o damagelerin zevkini al :D
    enes arslan bunu beğendi.
  7. Mertcan Kasapoğlu

Mertcan Kasapoğlu
    Islık Çalıyor
    Beğenileri:
    403
    Ödül Puanları:
    342
    Sunucu:
    Resurrection
    Clan:
    Apple
    Nick:
    IAKHENATONI
    Solo Warrior olucam dersen 5. SEÇENEK Pt Warrior ise 1.SEÇENEK ama çar full 10gibi bişi olursa zaten 1. seçenek her türlü yeter artar :D
    2.seçenekte str hiç bir işe yaramaz bence descent çok daha iyi.
  8. DownlesS

DownlesS
    Agresif
    Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    564
    Sunucu:
    DiES
    Nick:
    DownlesS
    yavuz 70 skill ile mi vuracaksın :D str yde alırsın birinden olmadı sc basarsın. 55 def ver 80 ataga ver geri kalan master işte

aslanım drejimle öyle oynuyodum :( 1750 def 14k hp 5200 ap yani :)
  9. IamAikos

IamAikos
    Sportif
    Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    564
    Clan:
    ResurrectionOFTHEKB
    def inden attack indan bizene yegen ;)
  10. DownlesS

DownlesS