Bandicam Kasma Sorunu ?

Konusu 'Yazılım Destek' forumundadır ve xkral tarafından 3 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. JustOldestKnowsun Paylaştığı bandicam programını kullanıyorum.Pc kasmaya başladı nedense.O kadar çok kasma yok ama pk da sıkıntı yaratıyor.

Bandicam ayarların en dusuk kac yapmalıyımki Kasmasın ?

tam boyut

fps 25

codec mpeg-1

bit hızı 4000,

kalite 50

suanda ve kasma yapıyor..Sizce nasıl ayarlamayımki kasmasın. Oyun program calısırken.

Not: pc eskiden frapsla dahi kasmıyordu.Sorun programda diye dusunuyorum.
  2. yardım bekliyorum :)
  3. Bende wedgenin paylaştığı bandicamı kullanıyorum şuan öyle bir sorunla karşılaşmadım ama eğer hafıza doluysa yani kaydettği sürücüde 20-30 gb gibi az boş yer kaldıysa kasıyor olabilir.
  4. eskiden fraps kullanıyordum yer kaplıyor diye buna yoneldim.Fakat oyun sırasında acınca pc kasıyor combo ve oynadıgımdan birsey anlamıyorum.Video izliyorum videoda kasmamıs gozukuyor.
  5. Ouzhan Torun
    Olgun

Ouzhan Torun Galatasaray

Ben Xgamede asasla oynarken açıyordum pk sırasında kasıyodu pc videoyu açtgmda kasmamş gibi oluyodu tuhaf :D Uskoda böyle birşey yok ama videoyu açtgmda kasmıyo :)
  6. Tam tersi
    Video cekerken kasıyor,Fakat video izliyorum kasmamıs gibi gozukuyor.
    Cekerken kastıgı icinde ben rahat oynayamıyorum.
  7. Kusura bakma bilgisizligime ver o frame rate goremedim kalite 100 ile 10 arasi 50 deydi. daha fazla dusureyimmi ?
  8. bandicam ne oluyo beyler :)
  9. deneyeceğim fakat 720 hd yuklucem youtube goruntude sıkıntı olmaz demi ?
  10. Cok guzel acıkladın aynen oyle sanki 1 sn 1 sn donuyor o hiss oldugu surece combo vs.. dagılıyr.Onu nasıl duzeltebilirim yada ayarı varmı anlatırmısın.Senide yorduk gece gece