Çözüldü Ekran Problemi (ekranın Altı Görünmüyor)

Konusu 'Oyun Problemleri / Çözümleri' forumundadır ve Synerqix tarafından 6 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Synerqix

Synerqix
    İlgi Manyağı
    Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    337
    Arkadaşlar ben NoteBook dan Knight a giriyorum fakat ekranın alt kısmı görünmüyor ekran ayarlarından çok uğraştım fakat düzeltemedim aşağıdaki resimdende gördüğünüz gibi ekranın alt kısmı görünmüyor yani sol alttaki All Chat görünmüyor sağdaki Damage Bar görünmüyor sadece Skill Bar görünüyor oda oyuna ilk girişte ekranın ortasında çıkıyor o yüzden o şekilde görülüyor ama bana All Chat ve Damage Bar da lazım vede pazar kuramıyorum itemleri koyunca pazarı açmak için Confirm tuşu görünmüyor ekranın alt kısmında kaldığından ben nasıl düzeltebilirim varmıdır bi ayarı bilen yada notebook kullanıpda aynı sorunla karşılaşıp çözen biri yardım ederse çok sevinirim

Şimdiden Teşekkürler...

Uploaded with ImageShack.us
  2. Synerqix

Synerqix
    İlgi Manyağı
    Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    337
    Anlayan yok mu :(
  3. iGuardian

iGuardian
    Tatilde
    Beğenileri:
    291
    Ödül Puanları:
    378
    Sunucu:
    Diez
    Clan:
    ResurrectionOFTHEKB
    Nick:
    iGuardianI
    Merhaba Synerqix Oyuna Türkçe Girip Seed'teki Ayarlardan 'da Deneyebilirsin .
    oLmassa Neetbook Oynayan Birinden Tavsiye İsteyebilrsin.
    İyi Forumlar. ;)
  4. Eyup C. Calis

Eyup C. Calis
    Yorgun
    Beğenileri:
    494
    Ödül Puanları:
    391
    Sunucu:
    GAIA
    Nick:
    CL0S3D
    Oyun Klasörü içindeki optiondan en yüksek çözünürlügü seçip chat barı biraz yukarı dogru alıp alt+f4 yapıp tekrar kullandıgın çözünürlügüne dön.Birde böyle dene.
  5. Synerqix

Synerqix
    İlgi Manyağı
    Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    337
    Daha öncede denedim ordaki çözünürlük 1024x578 yazıyor ve değiştirmeye çalıştığımda yani sağındaki yada solundaki oka basınca oyundan direk atıyor kapatıyor oyunu malesef :S

Optionsdanda giriyorum fakat çözünürlük ayarları kutusu boş :( masaüstü bilgisayarımdan girince çözünürlük seçilebiliyor fakat notebookumdan girdiğimde orda hiç bir seçenek yok tıklıyıncada çıkmıyor kutu boş :(
  6. MrBioKinezi

MrBioKinezi
    Yorgun
    Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    325
    Sunucu:
    Resurrection
    Nick:
    HarmenS
    ekran kartını kontrol et yüklü mü değil mi bak.. bende laptop dan giriyorum. en yüksek seviyeye getiriyorum 1366X768 benim ki. herşey güzel ve net.
  7. Synerqix

Synerqix
    İlgi Manyağı
    Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    337
    Evet yüklü ama laptop değil işte notebook olduğundan ekran ayarı daha küçük yani desteklemiyor 1024x578 son o 578 işte 768 olsa ekranın altı görünücek ama olmuyor bunu yapmanın bir yolu varmı diyorum :)
  8. MrBioKinezi

MrBioKinezi
    Yorgun
    Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    325
    Sunucu:
    Resurrection
    Nick:
    HarmenS
    Masaüstüne sağ tıkla ekran çözünürlüğüne tıkla ordan knightin ki ile ikisi aynı seviyede olsun.

Sayfayı Paylaş