1. Görev alacak arkadaşlar arıyoruz.. Detaylar için tıklayınız.

Çözüldü Ekran Problemi (ekranın Altı Görünmüyor)

Konusu 'Oyun Problemleri / Çözümleri' forumundadır ve Synerqix tarafından 6 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Arkadaşlar ben NoteBook dan Knight a giriyorum fakat ekranın alt kısmı görünmüyor ekran ayarlarından çok uğraştım fakat düzeltemedim aşağıdaki resimdende gördüğünüz gibi ekranın alt kısmı görünmüyor yani sol alttaki All Chat görünmüyor sağdaki Damage Bar görünmüyor sadece Skill Bar görünüyor oda oyuna ilk girişte ekranın ortasında çıkıyor o yüzden o şekilde görülüyor ama bana All Chat ve Damage Bar da lazım vede pazar kuramıyorum itemleri koyunca pazarı açmak için Confirm tuşu görünmüyor ekranın alt kısmında kaldığından ben nasıl düzeltebilirim varmıdır bi ayarı bilen yada notebook kullanıpda aynı sorunla karşılaşıp çözen biri yardım ederse çok sevinirim

Şimdiden Teşekkürler...

Uploaded with ImageShack.us
  2. Anlayan yok mu :(
  3. Merhaba Synerqix Oyuna Türkçe Girip Seed'teki Ayarlardan 'da Deneyebilirsin .
    oLmassa Neetbook Oynayan Birinden Tavsiye İsteyebilrsin.
    İyi Forumlar. ;)
  4. Eyup C. Calis
    Yorgun

Eyup C. Calis Moderator Fenerbahçe

Oyun Klasörü içindeki optiondan en yüksek çözünürlügü seçip chat barı biraz yukarı dogru alıp alt+f4 yapıp tekrar kullandıgın çözünürlügüne dön.Birde böyle dene.
  5. Daha öncede denedim ordaki çözünürlük 1024x578 yazıyor ve değiştirmeye çalıştığımda yani sağındaki yada solundaki oka basınca oyundan direk atıyor kapatıyor oyunu malesef :S

Optionsdanda giriyorum fakat çözünürlük ayarları kutusu boş :( masaüstü bilgisayarımdan girince çözünürlük seçilebiliyor fakat notebookumdan girdiğimde orda hiç bir seçenek yok tıklıyıncada çıkmıyor kutu boş :(
  6. MrBioKinezi
    Yorgun

MrBioKinezi Galatasaray L.A. Lakers Anadolu Efes

ekran kartını kontrol et yüklü mü değil mi bak.. bende laptop dan giriyorum. en yüksek seviyeye getiriyorum 1366X768 benim ki. herşey güzel ve net.
  7. Evet yüklü ama laptop değil işte notebook olduğundan ekran ayarı daha küçük yani desteklemiyor 1024x578 son o 578 işte 768 olsa ekranın altı görünücek ama olmuyor bunu yapmanın bir yolu varmı diyorum :)
  8. MrBioKinezi
    Yorgun

MrBioKinezi Galatasaray L.A. Lakers Anadolu Efes

Masaüstüne sağ tıkla ekran çözünürlüğüne tıkla ordan knightin ki ile ikisi aynı seviyede olsun.