Kanuniye suç duyurusu

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Jieshi tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Jieshi
    Şanslı

Jieshi Sessiz

Vatandaş Kanuni hakkında suç duyurusunda bulundu
    Bursa’da, ‘Muhteşem yüzyıl’ dizisinden etkilenen bir kişi Kanuni Sultan Süleyman hakkında suç duyurusunda bulundu.

vatandas-kanuni-hakkinda-suc-duyurusunda-bulundu-4061702.Jpeg

Muhteşem yüzyıl’ dizisinin ardından Şehzade Mustafa türbesi ziyaretçi akınına uğrarken, Bursa Adliyesi’nde de bir ilginç bir olay yaşandı. Hasan Köz (47) aldı vatandaş, dizide Kanuni Sultan Süleyman’ın oğlu Şehzade Mustafa’yı öldürülmesinin canlandırıldığı sahneden etkilenerek suç duyurusunda bulundu. Şehzade Mustafa’nın itibarının iade edilmesini isteyen Köz, Kanuni Sultan Süleyman’ın padişahlığının alınmasını istedi. Uzun zamandır diziyi takip ettiğini ifade eden Köz, “Ben diziyi izliyorum ve bundan çok etkilendim. Kanuni Sultan Süleyman’ın oğlunu boğdurarak öldürmesi sebebiyle adliyeye geldim ve Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundum. Şehzade Mustafa’nın itibarının iade edilmesine ve padişah Kanuni Sultan Süleyman’ın padişahlığının geri alınmasını istiyorum. Dizi beni çok etkiledi” dedi.
    kaynak

:D:D:D
    JustComeBack bunu beğendi.
  2. JustComeBack
    Dengeli

JustComeBack Beşiktaş L.A. Lakers Miami Heat

3. Jieshi
    Şanslı

Jieshi Sessiz

Mematiyi öldüren oyuncuya dayak atıldı , Çakıra cenaze töreni düzenlendi , Kanuni hakkında suç duyurusunda bulunuldu....

bu dizileri ne ciddiyetle izliyor ya insanlar hahaha la ne komik memleket ya

amerikada da hapisten kaçtı diye wentworth millerada idam cezası falan vermişlermidir acaba :D
  4. ShowTime
    Başı Dumanlı

ShowTime Fenerbahçe

Ahahaha yok artık bizim millet uyanıyor tam diyorsun gene diziye yönlendirip uyutuyorlar:)
  5. Stahli
    Uykusuz

Stahli N.Y. Knicks L.A. Lakers L.A. Clippers

bu nedir abi nasil bir zihniyet ile izliyorlar. :D
  6. saka yapiyo bence yoksa bi insan bu kadarda salak olamaz :D
  7. alp ozan
    Suikastçi

alp ozan Fenerbahçe

TEBRİKLER ADAMA NE DİYELİM TARİHİ DİZİLERDEN ÖĞRENİRLERSE BAŞKA NE BEKLERSİN Kİ
    UykPolia bunu beğendi.
  8. Jieshi
    Şanslı

Jieshi Sessiz