Knight Online Para Kasma Yolları..

Konusu 'Genel Muhabbet' forumundadır ve llDarKNighTll tarafından 7 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. llDarKNighTll

llDarKNighTll
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    167
    Arkadaşlar Knight Onlinede Nasıl Para Kasılır Kıme Sorsam Ucuzdan Al Pahalı Sat Diyor Ama Sizden Değişik Fikirler Bekliyorum ...:confused:
  2. Anarchy

Anarchy
    Kafası Kıyak
    Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    317
    Cevap: Knight Online Para Kasma Yolları..

istersen bi ara bunLa ilgili bi konu vardı yanılmıosam
  3. SagoKey

SagoKey
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

artık knight de para kasılmıyor kardeş her şeye fix koydular eskiden glyptadont larda gavoltlarda kasardık ama simdi hiç bir yerde kasamıyoruz
  4. NightWolfy

NightWolfy
    Bulutlarda
    Beğenileri:
    1,924
    Ödül Puanları:
    1,409

sizin para kasma anlayışınız nasıldır bilemem ama benim bildiğim gördüğüm yaptığım;

Felankor kesmek

İsillion kesmek

Bifrost kovalamak

ztn bunlar dışında para kasılacak pek birşey kalmadı... he birde varsa şansın kabiliyetin Upgrade yaparsın.. şimdiki para kasanların cogu ya hırsız yada koxper.
  5. XxyolgezerxX

XxyolgezerxX
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    381

Bf + pazar + sabır başka hiçbir şeyde kasamassın bu 3ünden kastığın para kadar
  6. OLDZafeR

OLDZafeR
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Pazardan güzel para kasmanın yolu yok :) bence 0 dan başlıyorsan 5 6 gb lik bir item al onla pazara başla bu işler böyle başlıyor ;)
  7. ProoF

ProoF
    Mafya
    Beğenileri:
    1,122
    Ödül Puanları:
    887

Ben Sana Söyliyimi 25-50 Gb Parası İle Pazarda Ticaret Yapmak , Piyasayı Takip Etmek , Ya Da Sağlam Bir Clanda Ve Sağlam Bir Characterde Oynuyor İsen Pazarın Yanında Felankor ,İsilioon,Bifrost , Juraid ,Boss vb.Şekillerde para kasabilirsin.
  8. JessiBlue

JessiBlue
    Dengeli
    Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    327
    Clan:
    Republiqa
    Nick:
    JessiBLue

hiç boşuna uğraşma para kasacam dei. para biriktir gb al Go PK
  9. llDarKNighTll

llDarKNighTll
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    167

yorumlar ıcın saol hıc degısık fıkrı olan yoqmu eskıden cardınal kasardım sımdı kopx dolu bf dıosunuz bf de kopxdan baska bısı yoq pazar yapıorum oda sıktı bı hayvan keserek para kasılmasmı yha .. lütfen
  10. EsEs26

EsEs26
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

nedir bu istekliliğin napıcaksın para kasıp ?

ne işine yarıyacak sana ne faydası var?

zaman geçirmek istiyosan çık sokaga gez en azından vucuduna yararı olur.

ülkede o kadar şey var millet açlık derdinde şehit derdinde vatan derdinde namus derdinde gelmişiniz elin gavurunun yaptığı saçma sapan hiçbi sonucu olmayan sadece insanlarımızı kötüye sürüklemeye çalışan bir oyunda para kasıcam diye direniyorsunuz.

Gerçekler size acı gelebilir. Nihayetinde para benim zaman benim sanane oynarım diyebilirsin.

Ama vurdumduymaz da olamam hepiniz bizim vatanımızın evlatlarısınız 1 tanenizi daha kazansak bizim için iyidir.

Burada abartıyosun diyenlerde olabilir ama abarttığımıda sanmıyorum yeter artık bırakın şu knight muhabbetini biraz gerçek dünyaya dönün zaten o zaman geçip gidicek en azından kendinize bi yararınız olsun istemiyosanızda dünyaya , ülkemize , insanlığa bi yararınız olsun şu dünyada boş boş yaşayıp ölmeyin ki bi hayvanın bile nelere yararı olurken

iyi günler !

Sayfayı Paylaş