Mankenlik Ajansi Başvuru ?

Konusu 'Internet Dunyasi' forumundadır ve xkral tarafından 23 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Tavsiyeler üzerine geçen günlerde aklıma yatan bir konu oldu.Fakat mankenlik hiç düşünmedim ani bir karar diyebiliriz.Daha doğrusu bana uyuyormu diye bir bakmak istedim.Ufak bir araştırma yaptım ama 1. ağızdan birşeyler duymak isterim.
    ( ERKEK MANKENLİK)
    Aklımda olan sorular

Mankenlik ajansına nasıl başvurulur ?

Mankenlik gelecek için nasıl bir meslektir ?

Ne gibi (+)'lari ve (-)'leri vardır ?

Ve sizlerin bu konu hakkındaki görüşleri neledir...

(Fizik olarak 1.97 boy,Kilo 85 ,Atletik bir vucut ,İyi bir simaya(goreceli) sahibim )
  2. 2 metre manken nasıl olur acaba :)
  3. Bilmiyorum hayatım boyunca aklımdan gecmedi ama epey degerli bir kişi tarafından onerilince bende sasırdım.Az cok baktım cogu manken 1.90 bendede 7 lik bir fark var :) bilmiyorum sadece dusunuyorum bakıcaz
  4. Konuyu beyendim. Benimde aklımda olan bişeydi ama nasıl olur olurmu olmazmı kriterleri nedir. Bunları gidip ögrenmedigim için hep akılda bi fikir olarak duruyo. Bilgi verici yazılarını bekliorum. (Boy 1,82)
  5. Byakuya907
    İntihar

Byakuya907 Fenerbahçe Anadolu Efes

Kaç doğumlusun ? Bence boy , pos , endam kadar yaşta önemlidir . Bence kendine başka bir iş bul derim neden diye sorarsan , devamlı yapılabilecek bir iş bul derim ileride çoluk çocuğunun hayatını garantiye alabilecek bir iş olsun . Böyle işler bana hep sakat geliyor tam memur kafası var bende :D
    Tavsiye edebileceğim liseden arkadaşımın başvurup kabul edildiği ajans vardı Uğurkan Erez ajans İstanbulda isen bir dene derim önce internet sitesinden başvuru yapmıştı bilgilerini ve resmini yüklemiş sonra başvuruya çağırmışlardı bir bak derim . Ama bu olaylar olunalı en az 5 yıl oluyor tam da hatırlamıyorum önce google uğurkan erez ajans diye arat oradan bak bakalım başvurusuna
    JeanGreance bunu beğendi.
  6. artık çoğu oyuncu manken ajansından alınıyo ve iyide para var bence mankenlik ajansına başvur. internette vardır mutlaka nasıl başvurulduğu.
  7. O fizikle iyi BADİGART olunur.
    JeanGreance, xOutlaw, Andromedja ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. IamHooveR
    Mutlu

IamHooveR Sessiz

Mankenlik için boy , kilo,fizik gibi şeylerin yanı sıra güzel bir yüze sahip olmak gerekiyor
    bildiğim kadarıyla ajansların coğu best model of turkey için manken yetiştiriyor zaten kariyer merdivenleride burdan başlıyor
    eğer derece elde edebilirsen ne mutlu sana bkz;cagatay ulusoy, berk atan, furkan palalı vs vs vs
  9. +10 baal +3 rof +3 set +3 pe lerin varsa mankensin. Boy pos icin bide bezaor bastinmi tamamdir kardo.

Şaka bir yana pek anlamam bu tarz seylerden ama hakkinda hayirlisi
    MinoSeTTe bunu beğendi.
  10. Boydan bi resim koy.

Sayfayı Paylaş