Şeriflerin Yetkiyi Kötüye Kulanması Lyanbig78l

Konusu 'Hileciler / Etik Dışı' forumundadır ve yambih78 tarafından 25 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. yambih78

yambih78
    Çekingen
    Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    6
    şeriflere bir çözüm forum açılsa ss koyucam yetki verilen adam keyfe keder içeri atıyorum diyor ss ksc elimde bulunmaktadır...birde üstüne pişkinlikle fazla konuşma yoksa hapse atararım diyor ve atıyor buna biri dur diyecekmi acaba haksız yere hapse girmeye son versinler artık benim 4 pc var ve multi hack diyor.... HEALP..!!! benim ilregal program klandığımı kanıtlaın öylise 2 masa üstü ve 2 laptopum var şimdi bunları kulanamıyaczmı boşamı para verdik kardeşim....SAygılar (tek yapmak istediğim chaos madalyonu toplayıp +5 silah almaktı ama bu iş rezilliğie döndü resmen ) DIES bu rezilliği yapan yetkili serif ltimeforkillingl nick yanlış hatılamıyorsam

eğer yanlımıyorsam 2 şerif birden onaylayınca hapse düşüyor die biliyorum daha sonra ljanjanasasl diye bir karakterimle girdim ve xkyre yazdım olayı oda bilmiyorum ded i ve cıktı forum yaz dedi ve aynı kişiye yine yazdım ltimeforkillingl bu sefer onuda içeri ye attı onunda ksc lerini göndere bilirim gerekiyorsa ...
    http://www.facebook.com/?sk=welcome...484819&set=pcb.183278721818148&type=1&theater

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    http://www.facebook.com/?sk=welcome...484829&set=pcb.183278721818148&type=1&theater
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    http://www.facebook.com/?sk=welcome...484828&set=pcb.183278721818148&type=1&theater
    http://www.facebook.com/?sk=welcome...484824&set=pcb.183278721818148&type=1&theater

ve sonunda hapisteyiz bence bukdr basit olmamaı seçilen adamlar olmadık yeter ilk defa hayatımda hapse düştüm gereğinin yapılmasını beklicem oyunaki ksc kımıa gire bilsem ksc leride şikayet şeklince göndericem.....
    [MERGETIME="1356431619"][/MERGETIME]
    inş bu konuda onaylanır
  2. yambih78

yambih78
    Çekingen
    Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    6
  3. POWERcom

POWERcom
    Bilge
    Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    120
    Clan:
    Bence çok yanlış yapmışlar . Inş diyolog halindeki playerları değilde şu cz de base de adreamda ki ağaçlardaki sağda solda milleti düdüklemeye çalışan karakterleri hapse atabilen herkese eşit adil düzgün karakterli şerifler olmaları temenni ediyorum.
    yambih78 bunu beğendi.
  4. _kONyALiM_

_kONyALiM_
    Kafası İyi
    Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    231
    Sunucu:
    Dies
    Clan:
    BurninToucH
    Nick:
    SpiritMageKiLLeR
    Bende anlamadım konuyu bi aydınlatırsanız sevinirim. benimde bi masa üstü bide laptop um var 2 siyle aynı anda oyuna girmek suçmuymuş ? ve ne zamandır böyle bişey çıkmış 8 9 yıldır oyundayım böyle bişey duymadım.
    yambih78 bunu beğendi.
  5. POWERcom

POWERcom
    Bilge
    Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    120
    Clan:
    yambih78 bunu beğendi.
  6. xBLindGuardiaNx

xBLindGuardiaNx
    Dalgın
    Beğenileri:
    1,447
    Ödül Puanları:
    608
    Sunucu:
    Resurrection
    Clan:
    AraF
    Nick:
    PATLAAAAAAAAAA
    Arkadaş bir ip den 2 karakter demiş. Bende 2 PC den giriyorum 2 karekterime. Biri ile pazar geziniyorum digeri ile oynuyorum. 3 PC olsa toplam 3 karekter sokmak suçmu ? Buna bir açıklık getirebilicek, bilgisi olan bir arkadaş varsa burda paylaşırsa bilgilerini memnun olurum. Yanlış anlaşılma olmasın 3 karakter sokmuyorum.
    yambih78 bunu beğendi.
  7. _kONyALiM_

_kONyALiM_
    Kafası İyi
    Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    231
    Sunucu:
    Dies
    Clan:
    BurninToucH
    Nick:
    SpiritMageKiLLeR
    Konuyu açıklamalarını bekliyorum. Sonuçta bende bir carımla pazar yaparken digeriyle pk cıkıyorum. Kablosuz modem oldugu için Tek İp adresinden mi girmiş oluyorum yani ?
    yambih78 bunu beğendi.
  8. xBLindGuardiaNx

xBLindGuardiaNx
    Dalgın
    Beğenileri:
    1,447
    Ödül Puanları:
    608
    Sunucu:
    Resurrection
    Clan:
    AraF
    Nick:
    PATLAAAAAAAAAA
    Durumlarımız aynı :) bakalım ne çıkacak biri açıklama yaparsa inşallah
    yambih78 bunu beğendi.
  9. Htmalice

Htmalice
    İblis
    Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    143
    Ya arkaşlar Şerifler Tamammı oyunun artk çığrığından cıktığnı anladılar, salla baştan kendi kafalarına göre atıp tutuyorlar, Kalkmş benim chara yok işte kafamı bozma hapise atarm felan sebeb ? >Sebeb yok, Human bi şeriflede anlaşırım Altınada zevk'yazarım, her online olduğunda hapise atarm felan,
    bunlar Şeriflerin uydurması,
    yok 2.char felan gm böle birşeye izin verior 1.pcden 32 tane char acılıorsa Şerif ler Şerif seçildiği zaman kendilerini oyunun sahibi sanıyorlar...
    lTimeforkillingl
    Nanzy.
    yambih78 bunu beğendi.
  10. _kONyALiM_

_kONyALiM_
    Kafası İyi
    Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    231
    Sunucu:
    Dies
    Clan:
    BurninToucH
    Nick:
    SpiritMageKiLLeR
    EEE Her hangi bir şerif arkadaştan açıklama yapmasını bekliyoruz .
    yambih78 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş