U-torrent Hızı Inanılmaz Derecede Düşüyor ...

Konusu 'Teknik Destek' forumundadır ve NumBer80 tarafından 14 Kasım 2011 başlatılmıştır.

1. NumBer80

NumBer80
    İsyankâr
    Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    300
    iyi forumlar benin internetim 8 mbit ve IDM ile indirdigimde hız 800-900 arası oluyor ama torrentten bişe indirmeye kalktıgımda hız 0.1-0.3 . bu sorunu yasayan veya çözümünü bilen varsa yardım etmesini rica ederim şimdiden teşekkürler ... not: torrentten 1 hafta öncesine kadar hız 800-850 arasıydı ..
  2. Fatih Salih Zor

Fatih Salih Zor
    Sigara İçiyor
    Beğenileri:
    419
    Ödül Puanları:
    398
    Sunucu:
    Dies
    Clan:
    TheDueLL
    Nick:
    ArboooqTP
    Valla ben böyle bir sorun yaşamadım bende torrent kullanıyorum benimki aynı hızda indiriyor .
  3. Byakuya907

Byakuya907
    İntihar
    Beğenileri:
    1,649
    Ödül Puanları:
    620
    Sunucu:
    West
    Nick:
    Byakuya907
    Torrent'ten indirme hızı bir çok şeye bağlıdır mesela indirdiğin dosyanın healti, senden önce kaç kişi indirmiş ve aynı anda kaç kişinin indirdiği bunlar hızını çok belirliyor ama sen güncel dosya indiriminde de sorun çekiyorum diyorsan netten araştır uygun ayarları yap düzeliceğini umuyorum.
  4. Pesimistt5

Pesimistt5
    Zorro
    Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    441
  5. NumBer80

NumBer80
    İsyankâr
    Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    300
    herkese yorumları ve yardımları için tesekkürler ...
  6. lReDMaNn

lReDMaNn
    Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    65
    Sunucu:
    Dies
    Clan:
    SuLTaN
    Nick:
    CommandOfSuLTaN
    torrentte bildindiği gibi sen,nle birlikte indiren kişilerin olması dosyanın seed edilmesi gerekir bunlara bağlı olarak hız düşebilir.Bunlardan kaynaklı değilse utorrent seçeneklerinde download upload kısıtlama bölümü var orda bir değişiklik yaptıysanız bilmeden o bölümde kısıtlama değerini 0 yaparsanız herhangi bir hız kısıtlaması söz konusu olmaz.iyi forumlar

Sayfayı Paylaş